В новому Android з’явиться функція iPhone

44

Google запровадила новий API в Android 14 для аналізу стану батареї смартфонів, повідомляє портал FoneArena з посиланням на інсайдера Мішаала Рахмана. Ця функція дозволить користувачам дізнатися реальну ємність та знос акумулятора, а також отримати рекомендації щодо його використання та заміни.

Нововведення під назвою BatteryManager вже з’явилося в налаштуваннях смартфонів Google Pixel на базі Android 14 Beta 2. Причому функція не стане ексклюзивною для цих пристроїв – компанія планує надати API розробникам, щоб вони могли створювати програми для аналізу стану батареї на інших смартфонах.

Серед параметрів, які можна буде перевірити за допомогою BatteryManager, – цикли заряджання, дата виробництва батареї, дата першого підключення до електромережі, статус заряджання та інші дані.

Аналогічна функція, що показує зношування акумулятора, доступна на iPhone вже більше п’яти років. Коли BatteryManager стане доступним для всіх користувачів Android, не повідомляється. Реліз стабільної версії Android 14 очікується восени 2023 року.

Источник: t4.com.ua

Предыдущая статьяРоссийское государство «устало навсегда» – Зеленский
Следующая статьяТепличные помидоры подешевели из-за роста предложения: что будет с ценами дальше