ТОП найкращих розширень Google Chrome у 2023 році

36

Сьогодні браузер Google Chrome — один із найпопулярніших. Він досить простий у використанні і дає багато переваг порівняно з іншими браузерами, а також має високу швидкість роботи.

Але роботу навіть такого хорошого браузера можна поліпшити. Для цих цілей розробляється велика кількість різних розширень, які збільшують кількість можливостей, усувають недоліки браузера і допомагають користувачам найефективніше серфити в інтернеті. У цьому матеріалі ми вибрали найкорисніші розширення, які стануть у пригоді будь-якому користувачеві.

1. Для блокування реклами

Adblock Plus

Одне з найпоширеніших розширень для блокування стеження сайтами та реклами, спливаючих вікон, пуш-повідомлень та шкідливих програм на YouTube. Вказує кількість заблокованих рекламних оголошень на конкретній сторінці та загальну статистику.

У розширенні є функція "Допустима реклама", яка дозволяє розширити рекламу, яка не заважає працювати в інтернеті. Таким чином, ви можете підтримувати видання, що залежать від рекламного прибутку.

Розширення є безкоштовним і воно не збирає дані користувача та історію пошуку, але, за бажанням, ви можете придбати підписку Premium, яка ще жорсткіше розправляється з рекламою і дозволяє фінансово підтримати команду.

AdGuard

Блокує всі види реклами, які зустрічаються "на його шляху", включаючи відеорекламу, спливаючі вікна та банери, на будь-яких веб-сторінках, у тому числі в соцмережах та на YouTube, а також інсталятори програм-шпигунів та софту, що містить рекламу. Розробники запевняють, що розширення споживає вдвічі менше пам'яті, ніж Adblock Plus, прискорює завантаження сторінок та заощаджує трафік, оскільки не витрачається на завантаження рекламного сміття, блокує трекери активності користувача в мережі та справляється зі шкідливими та фішинговими сайтами та антиблокувальними скриптами. Він має функцію батьківського контролю, щоб убезпечити дітей від небажаного контенту. Розширення є безкоштовним, але розробники пропонують і платні доповнення.

2. Знімок екрану

Lightshot

Просте та зручне розширення для миттєвих скріншотів. Дозволяє змінювати розмір знімка перед збереженням, редагуванням, додавати текст, а також завантажувати в хмару, ділитися ним у соцмережах або шукати схожі зображення в Google.

Nimbus Screenshot

Ще один сервіс для скріншота сторінки, також можна зробити запис відео з роздільною здатністю до 4К з доброзичливим редактором. Є можливість робити знімки та скринкасти інших програм, відкладені скріншоти та малювати під час запису. Платна версія дозволяє зробити розкадрування відео та видалити непотрібні епізоди, конвертувати відео в mp4 та gif, а також додавати до фото та відео водяний знак. Зберігати знімки екрана можна на хмари або завантажити на пристрій.

3. Особиста ефективність

iMacros for Chrome

Такий плагін для Хрому допомагає автоматизувати рутинні завдання в браузері, наприклад, заповнення реєстраційних форм, збереження паролів, відкриття сайтів, що часто використовуються, збір і вивантаження даних. Після створення макросу можна буде виконувати всі ці та багато інших операцій буквально в один клік і тим самим заощаджувати час.

BlockSite

Розширення блокує доступ до вказаного сайту на заданий час, щоб ви могли сконцентруватися на головному. Можна створювати списки відволікаючих сайтів, які будуть автоматично блокуватися при спробі відкрити (наприклад, соцмережі), складати розклад та інтервали блокування, а також дивитися звіти та свої звички та заощаджений час. Також є синхронізація між пристроями користувача.

Google Font Previewer

Розширення буде цікавим для дизайнерів, а також людей-естетів. Він пропонує вибрати шрифт з каталогу Google Font та різні варіанти стилізації тексту, а також попередньо переглянути їх у поточній вкладці.

4. Пошук граматичних помилок

LanguageTool

Google – розширення для перевірки будь-яких онлайн-текстів на наявність орфографічних, граматичних та стилістичних помилок. Він підтримує понад 25 мов та сумісний з будь-якими сайтами, соцмережами та поштовими сервісами. Він також розуміє різницю між американською та британською англійською. У розширенні є словник користувача, куди можна додати слова, які часто використовуються, але відсутні в стандартному словнику.

Grammarly

Даний плагін дозволяє перевірити орфографію, граматику та пунктуацію. Він видає свої варіанти виправлення помилок та вміє перефразувати некоректні пропозиції. Premium версія працює з тоном та нормальністю тексту, підказує просунуту лексику та дає більше порад щодо покращення тексту.

5. Робота з поштою

MailTrack

Безкоштовний трекер електронної пошти для Gmail. Він дозволяє дізнатися, що ваш лист дійшов до одержувача і був прочитаний, а також з якого пристрою було відкрито. Але працюватиме лише в тому випадку, якщо у адресата не відключено автозавантаження зображень.

Boomerang for Gmail

Цей інструмент робить простіше планування за допомогою календаря, допомагає у відправленні відкладених і повторних повідомлень, відстежує отримані відповіді. Також у ньому є функція нагадування про листи та коректор тексту, який підкаже, як краще написати листа.

Todoist

Ваш помічник в управлінні електронними листами та в організації життя та роботи. Дозволяє ставити завдання та викреслювати виконані прямо в Gmail, задає терміни відповіді на повідомлення, нагадування та пріоритетність. Також існують графіки особистої продуктивності та можливість призначати завдання іншим людям на проекті.

6. Зберігання паролів

LastPass

Безкоштовне розширення Chrome для збереження паролів з інтуїтивним інтерфейсом вважається одним із найкращих у своїй категорії. Зберігає облікові дані від усіх облікових записів в одному місці (вам потрібно буде запам'ятати лише один пароль, для самого LastPass). Крім паролів, дозволяє зберігати інформацію про адреси, банківські рахунки та платіжні картки. Крім того, підтримує синхронізацію з іншими пристроями користувача, є функції безпеки для захисту від злому і генератор випадкових паролів, який можна використовувати при реєстрації нових акаунтів. Також є платні тарифи, які пропонують більше різних можливостей, наприклад автозаповнення форм та експорту паролів.

Dashlane

Зберігає паролі, дані карток та інші банківські дані, нотатки та логіни у захищеному сховищі з посиленим шифруванням. Тут є автогенератор паролів, синхронізація на різних пристроях, функція автозаповнення персональних даних і автовходу, оповіщення про злам паролів і перевірки надійності самих паролів. У платній версії є вбудований VPN.

7. Безпека

uBlock Origin

Швидке та ефективне розширення безпеки Chrome з функціями фільтрації контенту, блокування шкідливих сайтів та реклами. Розробники заявляють, що інструмент містить більше фільтрів, ніж аналоги (до того ж можна підключити додаткові фільтри та додати свої списки фільтрації), і при цьому програма витрачає менше оперативної пам'яті та ресурсів процесора.

8. VPN

Urban VPN

Додаток, що забезпечує анонімність у мережі, є повністю безкоштовним. Дозволяє змінити IP-адресу та зайти до мережі з іншої країни. Підтримує понад 80 локацій, включаючи США, країни Європи та Білорусь.

1click VPN

Простий та надійний інструмент для анонімного та безпечного виходу в інтернет. Він повністю безкоштовний і не має обмежень щодо часу, обсягу трафіку або швидкості.

9. Перекладачі

LinguaLeo English Translator

Розширення для перекладу слів або фраз на іноземних сайтах – та попутного вивчення мов. Можна додавати незнайомі слова до свого словника, а також переглядати їх пізніше та закріплювати за допомогою інтерактивних тренувань. Сервіс підтримує 20 мов, включаючи англійську, німецьку, російську, французьку та китайську.

Reverso

Безкоштовне розширення для перекладу слів та вивчення мов під час перегляду сайтів та відео в мережі – наприклад, фільмів із субтитрами на YouTube та Netflix. Тут теж можна виділити слово або фразу, що цікавить, а розширення видасть переклад і приклади використання. Слова можна зберігати та переглядати. Підтримує 15 мов.

Google Перекладач

Розширення перекладач від творців самого браузера. З його допомогою можна одним натисканням виконати переклад усієї веб-сторінки. Інструмент автоматично розпізнає вихідну мову сторінки, і якщо вона відрізняється від мови інтерфейсу браузера, то пропонує зробити переклад.

10. Соціальні мережі та спілкування

Zoom Scheduler

Розширення для Chrome, що дозволяє легко розпочати або призначити потім Zoom-конференцію прямо через Google-календар. Інші користувачі отримають запрошення з посиланням на зустріч, приєднатися до якої можна в один клік.

Skype

Ще один плагін Chrome для миттєвого планування відеоконференцій або дзвінків та приєднання до них для однойменного месенджера Microsoft. Він не вимагає облікового запису в додатку.

Источник: meta.ua

Предыдущая статьяВСУ в боях за Бахмут разбили лучшие бригады оккупантов
Следующая статьяВ соцсетях Кадырова появилось видео на фоне сообщений о его «тяжелом состоянии» и смерти