Смартфони серії iPhone 15 мають новий дизайн

44

Минуло кілька місяців відтоді, як Apple випустила на ринок смартфони серій iPhone 14 та iPhone 14 Pro, але чутки та витоки інформації про лінійку iPhone 15 наступного покоління вже почали з’являтися в мережі. В останній розробці повідомляється, що майбутня серія Apple iPhone 15 матиме нову мову дизайну, чого багато користувачів чекали, оскільки компанія не змінювала дизайн телефону протягом тривалого часу.

Згідно зі звітом, лінійка Apple iPhone 15 буде перероблена, мати більш круглий корпус замість плоского дизайну, який він має зараз. Поки що невідомо, як саме виглядатиме дизайн, але стверджується, що пристрій матиме закруглену задню частину замість квадратної.

Візуалізація телефону показує плоский екран і плоский край на передній стороні, але краї телефону заокруглені ззаду, що полегшує тримання телефону в руках. Однак це лише концептуальні рендери, а не те, як виглядає офіційний телефон. Також варто відзначити, що це не перший раз, коли Apple використовує округлений дизайн для моделей iPhone, оскільки технологічний гігант використовував подібний дизайн для iPhone 5C.

Також стверджується, що майбутні моделі iPhone матимуть титановий корпус, щоб зробити пристрої легкими. Однак у цьому випадку ми очікуємо побачити зміни лише в моделях Pro смартфонів, тоді як стандартні моделі можуть продовжувати використовувати алюміній. Окрім змін у дизайні та матеріалах серії iPhone 15, очікується, що в майбутній лінійці відбудеться ще кілька змін. Очікується, що телефони працюватимуть на новому чіпсеті, виготовленому за 3- нм техпроцесом, і пристрої матимуть порт USB-C замість порту Lightning.

Источник: portaltele.com.ua