Названо середній вік мільярдерів

15

Більшість мільярдерів у сучасному світі — у досить поважному віці. Зокрема, 42% із товстосумів — старші за 70 років, і менш як 10% молодші за 50 років. Середній же вік сучасного мільярдера — 67 років. Це випливає зі звіту Altrata.

Джерела доходів різняться залежно від їхнього віку. Зазначається, що багато хто з молодих мільярдерів заробив свої статки у сфері технологій. Товстосуми старшого віку часто заробляють на промисловості та нерухомості.

У звіті сказано, що 2022 рік став непростим для мільярдерів і їхня кількість значно скоротилася. На планеті наразі проживає 3 194 мільярдери. З них лише близько 12% — жінки.

Найбільша кількість мільярдерів проживає в Нью-Йорку (136 мільярдерів). На другому місці за кількістю надбагатих — Гонконг. Там мешкає 112 осіб, які входять до цієї категорії. Третє місце в американського Сан-Франциско (84).

Зазначимо, згідно з підрахунками Forbes, в Україні станом на 2022 рік проживало дев'ять мільярдерів. очолював список багатіїв — Рінат Хметов зі статками в 4,4 млрд. доларів. За ним слідували: Максим Литвин і Олексій Шевченко з рівними 2,3 млрд. доларів. Вони свої гроші заробили у сфері IT. Також до п'ятірки українських мільярдерів входили: Віктор Пінчук і Костянтин Жеваго.

Источник: socportal.info