США не мають «плану Б» для військової допомоги Україні

14

Як пише Bloomberg, посилаючись на неназваних американських чиновників, США не мають «плану Б» у питанні про військову допомогу Україні, за винятком заблокованих через розбіжності в Конгресі 60 мільярдів доларів.

За словами співрозмовників агентства, Білий дім розчарований як республіканцями, які з осені 2023 року затримують допомогу Києву, так і союзниками в Європі, яким, на думку адміністрації Джо Байдена, варто було б передати Україні прибуток від заморожених активів Росії.

Крім цього, у Вашингтоні вважають, що держави Євросоюзу мають оперативно відреагувати на прохання Києва й організувати постачання систем ППО Patriot із власних запасів.

Після масованої повітряної атаки Росії в ніч проти 11 квітня президент України Володимир Зеленський вкотре закликав партнерські країни прискорити посилення української ППО.

Напередодні Європарламент відмовився ухвалювати рішення щодо фінансування Ради ЄС, допоки країни Євросоюзу не ухвалять рішення щодо забезпечення України додатковими системами Patriot.

Також Президент Володимир Зеленський днями заявив, що в тому випадку, якщо Конгрес США не схвалить військову допомогу для протистояння вторгненню Росії, Україна «програє війну».

Запис США не мають «плану Б» для військової допомоги Україні спершу з'явиться на Голос Криму.