Росіяни лякають «більш жорсткими» умовами мирної угоди у разі відмови Києва від останньої пропозиції

11

Директор Служби зовнішньої розвідки РФ Сергій Наришкін заявив, що у разі відмови України від останньої пропозиції російського президента, наступні умови укладання мирної угоди «будуть більш жорсткими».

Проте те, що наступні умови задля досягнення миру будуть для України «ще складнішими», він розповів в інтерв’ю російській агенції, про що повідомив «Крим.Реалії».

У своєму повідомленні проєкт також нагадав, що за день до початку у Швейцарії українського Саміту миру, російський президент заявив, що «Москва припинить вогонь і буде готова розпочати мирні переговори, коли Україна повністю виведе війська з Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей і заявить про відмову вступити до НАТО».

У МЗС України своєю чергою заявили, що «всі озвучені Путіним ультиматуми вже багато разів лунали з Москви й спрямовані на те, щоби ввести в оману міжнародну спільноту».

Як також пише «Крим.Реалії», на Саміті миру заяву Путіна, схоже, не сприйняли серйозно. Зокрема президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що Росія може приєднатися до мирного процесу лише тоді, коли продемонструє готовність до миру на основі Статуту ООН. Вона також зауважила, що жодна країна не прийняла б «таких жахливих умов, тому життєво необхідно, щоб Україна могла протистояти цій агресії».

Запис Росіяни лякають «більш жорсткими» умовами мирної угоди у разі відмови Києва від останньої пропозиції спершу з'явиться на Голос Криму.

Предыдущая статьяВ России суд заочно приговорил депутата Верховной рады Украины к 10 годам
Следующая статьяБолее 550 паломников погибли от жары во время шествия в Мекку