Окупанти заявили, що продали «націоналізованого» майна українців у Криму на 2,1 млрд рублів

7

Голова російського парламенту Криму Володимир Константинов заявляє, що РФ продала «націоналізоване» майно громадян України на суму 2,1 мільярда рублів.

«У 2023 році продали на суму 1,7 мільярда рублів, у цьому – понад 416 мільйонів. Таким чином, загальна сума становить понад 2,1 мільярда рублів», – зазначив він.

Константинов додав, що підконтрольна РФ влада на півострові сподівається до кінця року отримати «значні доходи» від продажу майна українських громадян, оскільки «до реалізації готуються добрі активи».

Раніше Константинов заявляв, що у межах «націоналізації активів» планує відібрати активи ще 110 українських фізичних і юридичних осіб, які нібито вчиняють щодо Росії недружні дії.

Примітно, що наприкінці грудня 2023 року так званий глава Криму Сергій Аксьонов заявив, що російська влада півострова за рік вторгувала 2,3 мільярда рублів від продажу «націоналізованого» майна українських громадян у Криму.

Запис Окупанти заявили, що продали «націоналізованого» майна українців у Криму на 2,1 млрд рублів спершу з'явиться на Голос Криму.

Предыдущая статьяПутину доложили, что россияне массово довольны соблюдением своих прав и свобод
Следующая статьяВ Кремле пригрозили бомбить аэродромы НАТО