Окупаційна влада Криму планує відібрати активи ще 110 українських фізичних і юридичних осіб

11

Так звана влада в Криму нещодавно заявила, що у рамках «націоналізації активів» планує відібрати активи ще 110 українських фізичних і юридичних осіб, які нібито вчиняють щодо Росії недружні дії.

Як зазначив у своєму телеграм-каналі «глава» окупаційного кримського парламенту Володимир Константинов, у «новому списку» опинилася українська співачка кримськотатарсько-вірменського походження Джамала. Представник росвлади також нагадав, що нині її оголошено в розшук через нібито поширювану нею фейкову інформацію про ЗС РФ.

Крім того, за словами Константинова, до цього переліку внесено майно депутата Броварської районної ради Київської області, який є бенефіціаром Центру дельфінотерапії, реабілітації та відпочинку в Алушті; «Холдингової компанії «Київміськбуд» та інших.

Раніше «Голос Криму» розповідав як російська влада півострова нібито виручила від продажу «націоналізованого» майна українських громадян у Криму 1,7 мільярда російських рублів.

Запис Окупаційна влада Криму планує відібрати активи ще 110 українських фізичних і юридичних осіб спершу з'явиться на Голос Криму.

Предыдущая статьяF-16 для Украины: в РФ нашли новый повод «бомбить Запад»
Следующая статьяРоссийская авиация нарушила воздушное пространство страны НАТО: что произошло