Населені пункти в Криму не перейменовуватимуть до деокупації

7

Народний депутат України Максим Саврасов в ефірі програми Суспільного мовника «Кримське питання» зауважив, що населені пункти Криму не планують перейменовувати до деокупації півострова від російських загарбників.

За словами нардепа, Комітет зараз розглядає питання, пов’язані з деколонізацією, тобто позбавлення топонімів дореволюційного та післяреволюційного періодів.

«Стосовно Криму – питання буде розглядатись вже після деокупації. Ми будемо співпрацювати з владою, яка буде переобрана на місцевих виборах, будемо спілкуватись з місцевими мешканцями, і разом з ними приймати рішення по населених пунктах Криму», – зазначив він.

Нардеп також пояснив, що зараз дуже важко зібрати необхідну кількість депутатів, щоб вони проголосували за величезну кількість потрібних для перейменування населених пунктів Криму. Щодо кожного з населених пунктів потрібно ухвалювати окреме рішення.

Ще одним обмеженням у цій справі Саврасов вважає унеможливлення внесення змін до Конституції України, де прописані назви кримських Севастополя та Сімферополя, допоки в країні діє воєнний стан.

Запис Населені пункти в Криму не перейменовуватимуть до деокупації спершу з'явиться на Голос Криму.