МЗС засудили іранські масовані  атаки проти Держави Ізраїль

11
Слід від ракети у небі над Тель-Авівом. Фото GETTY

185 безпілотників, 36 крилатих ракет та 110 ракет класу «земля-земля» було випущено з боку Ірану на Ізраїль. Про це інформує The New York Times. Натомість ABC News вважають, що було запущено 400-500 повітряних цілей.

Іран заявив, що атака на Ізраїль має назву: «правдива обіцянка». Це частина покарання за ізраїльські злочини, — Al Masirah. Атаки на Ізраїль підтвердили публічно Корпус вартових Ісламської революції Ірану (КВІР). Про це повідомило іранське офіційне інформагентство IRNA .

Завдяки ППО на тертиорії Йорданії та Ізраїлю, а також військовим літакам США і Британії вдалося ліквідувати масовану атаку з боку Ірану.

Ракетна атака тривала близько 5 годин. За інформацією медіа збитки були завдані Ізраїлю відносно незначними. Про це також заявив речник ЦАХАЛ Даніель Хагарі.

Незначної шкоди повітряні удари завдали одній ізраїльській військовій базі. Були спроби влучити балістичними ракетами по історичному центру Єрусалиму.

На цей час військовий кабінет Ізраїля дав дозвіл на потужну військову відповідь Ірану. Міністри оборони США та Ізраїлю комунікують з цього питання.

«Питання можна вважати вичерпним»: внаслідок удару Ірану по Ізраїлю поранено 31 людину», — зазначає «Червоний щит Давида».

У цей же час Президент США Джо Байден попередив прем’єра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу, що Вашингтон не братиме участі в наступальних операціях проти Ірану.

Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує іранські масовані атаки проти Держави Ізраїль.

«Подібні дії є абсолютно неприйнятними, безвідповідальними та несуть ризик безпрецедентної подальшої ескалації ситуації на Близькому Сході», – зазначено в коментарі МЗС щодо іранських масованих атак проти Ізраїлю.

Запис МЗС засудили іранські масовані атаки проти Держави Ізраїль спершу з'явиться на Голос Криму.