Китай різко збільшив продажі технологій у Росію, які вона використовує для війни проти України

12

Китай збільшив продажі країні-агресорці Росії верстатів та мікроелектроніки, які та використовує для виробництва ракет, танків, літаків та іншої зброї для війни проти України. Також країни нарощують співпрацю у виробництві БПЛА.

З повідомлення Associated Press, які посилаються на дані американської розвідки, відомо, що у 2023 році близько 90% російської мікроелектроніки надійшло з Китаю. Майже 70% російського імпорту верстатів в останньому кварталі 2023 року також було звідти.

Зазначається, що китайські та російські підприємства працюють над спільним виробництвом безпілотних літальних апаратів на території Росії. Своєю чергою китайські компанії, ймовірно, надають Росії нітроцелюлозу, яка використовується у виробництві боєприпасів.

Китайські компанії також надають оптичні компоненти для використання в російських танках і бронетехніці. Підкреслюється й постання до Росії двигунів БПЛА та турбореактивних двигунів для крилатих ракет.

Окрім цього, Пекін працює з Росією над вдосконаленням своїх супутникових та інших космічних можливостей для використання в Україні. Посилаючись на дані розвідки, офіційні особи заявили, що Китай надає Росії супутникові знимки для війни проти України.

Запис Китай різко збільшив продажі технологій у Росію, які вона використовує для війни проти України спершу з'явиться на Голос Криму.