Компанія CLUST стала співзасновницею венчурної студії Boosty Venture Studio для розвитку Web3-стартапів

213

Відомий блокчейн-розробник BoostyLabs, український венчурний фонд Hypra і venture builder CLUST обʼєднали експертизи заради розвитку Web3-стартапів і створили нову венчурну студію Boosty Venture Studio. Розбираємося, що відомо про проєкт.

Команда

Усі партнери-засновники Boosty Venture Studio — відомі українські інвестори та підприємці. Вони побудували успішні технологічні компанії із сотнями та тисячами співробітників.

CLUST — екосистема для зростання ІТ-продуктів. Засновник компанії Руслан Тимофєєв разом з партнером Русланом Дроздовим за свою карʼєру вже інвестували понад $17 млн в молоді ІТ-проєкти. Вони консультуватимуть стартапи Boosty щодо операційної ефективності.

BoostyLabs — найбільший у світі blockchain dev shop. Компанія пропонує ефективні рішення з автоматизації бізнес-процесів, інтеграції систем та ІТ-консалтингу і створює продукти для Ledger, Consensys, Near, Elixxir, Storj та інших провідних компаній. BoostyLabs представляє фаундер компанії Віктор Ігнатюк, він допомагатиме стартапам підбирати технічні рішення.

Hypra — венчурний фонд, орієнтованим на Web3-проєкти з українськими фаундерами. Засновник фонду Ігор Перція за свою кар'єру уклав понад 50 венчурних угод. Він консультуватиме стартапи Boosty Venture Studio щодо залучення коштів.

До команди підприємців приєднався також Нік Штерінгард. Він обіймає посаду СЕО Boosty Venture Studio, а раніше працював головним редактором медіа forklog.com, яке фокусуються на тематиці криптовалют.

Фокус уваги

Мета діяльності Boosty Venture Studio — розвивати інфраструктурні проєкти у сфері Web3 та створювати SaaS-рішення для розробників.

"Ми пропонуємо партнерство і даємо можливість молодим підприємцям розвивати свою справу, використовуючи ресурси студії. Наша мета — втілювати інноваційні ідеї, допомагати стартапам долати “долину смерті” та разом розвивати сферу Web3," — коментує засновник CLUST Руслан Тимофєєв.

Схема взаємодії зі стартапом побудована таким чином, щоб фаундер міг фокусуватися лише на продукті, а всю рутину на себе брала студія. Boosty Venture Studio обіцяє своїм стартапам саппорт європейської технологічної команди, менторство від успішних підприємців з реальними кейсами, вихід на ключові інвестиційні фонди, консультації з операційних та юридичних питань, а також капітал для старту в розмірі до $300 000.

У Boosty VS наголошують, що відкриті до партнерства з усіма підприємцями світу, але найбільше будуть раді допомогти українським стартапам.

Портфель

У портфелі студії вже є два стартапи. Перший стартап, Boosty Bridge, спеціалізується на розробці рішень, які дозволяють різним блокчейнам обмінюватися активами. Другий, Stroom.Network, займається розробкою протоколу зберігання біткоїна.

Ціль Boosty Venture Studio — вивести на ринок ще пʼять стартапів протягом наступного року.

Предыдущая статьяСМИ: Пакистан тайно поставляет Украине боеприпасы
Следующая статьяСутки на фронте: Генштаб сообщил, на каком направлении самые ожесточенные бои